Dinner Lady Salt

450,00 TL
Dinner Lady Ice Moments Bubble Mint Salt Likit, Farklı tat deneyimleri sunan likit bu defa buz ne nane aromasıyla ultra ferahlık sunar. SENDE DENE!!
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Ice Fruit Splash Mint Salt Likit, Buzlu meyvelerin aroması ile hazırlanmış likit harika tat deneyimleri sunar. MUTLAKA DENE!!
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Ice Razz Blues Mint Salt Likit, Buz ve nane aroması ile ferah bir tat deneyimi sunar. SENDE MUTLAKA DENE!
450,00 TL
Dinner Lady Ice Grape Star Mint Salt Likit, Buz, Üzüm ve nane aromaları ile vazgeçilmeyecek ferah lezzet. SENDE MUTLAKA DENE!!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Watermelon Slices Ice Salt Likit, karpuzun ağız sulandıran lezzetini sizlere sunmaktadır. Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan karpuz tek tercihiniz olacak. Hemen satın...
450,00 TL
Dinner Lady Core Vanilla Custard Salt Likit, kremsi ve tatlı vanilya pudingi ile enfes bir lezzet sunar.
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Cool Tobacco Salt Likit, tütün ve serinlik arayanlar için idealdir. Serinletici mentol ve tütün tadındaki bu likit sizleri memnun edecek. Tükenmeden satın al!
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Sweet Fusion Ice Salt Likit 30ml, Şekerleme tadında likit buz aroması ile sizlerle. SENDE MUTLAKA DENE!!
450,00 TL
Dinner Lady Berry Blast Salt Likit, Ahududu aroması ile leziz tat deneyimi sunar. Sende hala denemdiysen MUTLAKA DENE!!
(4)
450,00 TL
Dinner Lady Pink Wave Salt Likit, Karışık meyvelerden harmanlanmış harika kalıcı tat senin de favorin olmaya hazır. HEMEN DENE MEMNUN KAL!!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Sweet Fusion Salt Likit, karışık meyveli jelibon tadındadır. Meyveli tatlardan hoşlananları gayet memnun edecektir. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!
(5)
450,00 TL
Blackberry Crumble Dinner Lady Salt Likit, Farklı tat seçenekleri ile dikkat çeken likit bu defa böğürtlen aromaları ile sizlerle. SENDE MUTLAKA DENE!!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Lemon Sherbet Salt Likit 30ML, Limon aromalı likit ile farklı tat deneyimleri sunmaya devam ediyoruz. Sende hala denemediysen BU FIRSATI KAÇIRMA!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Pink Berry Salt Likit 30ML, Dut aromalı likit ile farklı tat deneyimleri sunmaya devam ediyoruz. Sende hala denemediysen HEMEN SATIN AL!!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Blue Menthol Salt Likit, mentol aromasındadır. Son derece serinletici olan ürün isteklerinizi koşulsuz karşılayacaktır. Tükenmeden alın!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Purple Rain Salt Likit, mor meyveler ve limonun eşsiz karışımında bir üründür. Ekşi ve tatlının karışımına bayılan kullanıcıların tek tercihidir. Satın almak için...
450,00 TL
Dinner Lady Black Currant Ice Salt Likit, siyah frenk üzümü lezzetindedir. Hiç denemediyseniz pişman olacağınız bir üründür. Satın almak için hemen tıkla!
(1)
450,00 TL
Banana Ice Salt Likit, Dinner Lady'nin tatlı ve ferahlatıcı bir lezzeti. Muz sevenler için enfes bir seçenek!
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Mango Ice Salt Likit, mangoyla taçlandırılmış lezzet şölenidir. En çok satan ürünlerden biridir. Tükenmeden hemen satın almak için tıklayın!!!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Sweet Tobacco Salt Likit 30ML, Hafif tütün aromalı likit ile farklı tat deneyimleri sunmaya devam ediyoruz. Sende hala denemediysen BU FIRSATI KAÇIRMA!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Trouble Salt Likit 30ml, Farklı jelibon tatları ile kalıcı tat. Bu tat deneyime sende ulaşmayı ihmal etme. HEMEN DENE!!
(4)
450,00 TL
Dinner Lady Cola Shades Salt Likit, kola limon ve mentol tatlarının harika karışımıdır. Daha önce denemediğinize pişman olacağınız bir lezzettir. Tükenmeden tıkla!!!
450,00 TL
Core Vanilla Tobacco Salt Likit, Dinner Lady'nin tatlı ve sofistike bir lezzeti. Tütün sevenler için mükemmel bir seçenek!
450,00 TL
Dinner Lady Core Pink Lemonade Salt Likit, limonata aromasıyla ferahlatıcı ve tatlı bir seçenektir.
450,00 TL
Grape Vine Salt Likit, Dinner Lady'nin tatlı ve ferahlatıcı bir üzüm lezzeti. Doğadan ilham alın ve salt likit keyfinizi artırın!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Melon Twist Salt Likit 30ml, Kavunun vazgeçilmez tadını tütün ile birleşmesinden doğan harika lezzet. HEMEN SENDE DENE!!
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Gum Ice Salt Likit 30ML, Enfes sakız aroması ile en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. HEMEN SATIN AL!
450,00 TL
ropical Chill Salt Likit, Dinner Lady'nin tatlı ve ferahlatıcı bir tropikal lezzeti. Yazın tadını çıkarmanız için mükemmel bir seçenek!
450,00 TL
Dinner Lady Core Watermelon Chill Salt Likit, serinletici bir lezzet sunan karpuz ve nane karışımı. Tatlı, ve hafif mentollü bir seçenek.
450,00 TL
Dinner Lady Ice Peach Bubble Mint Salt Likit, Buz, Şeftali ve nane aromalı likit farklı tat deneyimleri sunar. HADİ SENDE DENE!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Strawberry Macaron Salt Likit, Çilek aromasının vazgeçilmez tat deneyimi. Hala denemediysen HEMEN SATIN AL!!
450,00 TL
Dinner Lady Core Strawberry Apple Salt Likit, çilek ve elma aromasının mükemmel bir uyumunu sunar.
450,00 TL
Dinner Lady Core Tropic Mango Chill Salt Likit, tropikal mango ve ferahlatıcı mentol ile özgün bir lezzet sunar.
450,00 TL
Dinner Lady Flip Flop Lychee Salt Likit, Karışık meyvelerden harmanlanmış harika kalıcı tat senin de favorin olmaya hazır. HEMEN DENE MEMNUN KAL!!
450,00 TL
Dinner Lady Core Honeydew Lemonade Salt Likit, tatlı kavun ve limonata aromasıyla ferahlatıcı bir lezzet sunar.
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Lemon Sherbets Ice Salt Likit 30ml, Limon, Şerbet ve buz aromaları ile harika kalıcı lezzet. Senin de vazgeçilmez tadın olabilir. MUTLAKA DENE!
450,00 TL
Dinner Lady Blackcurrant Salt Likit, yoğun siyah frenk üzümü aromasıyla sizi büyüleyecek. Tatlı ve ekşi notaların mükemmel dengesi.
450,00 TL
Dinner Lady Apple Sours Ice Salt Likit 30ml, Ekşi elma aroması ile dikkat çeken likit ekstra buz aroması ile ferahlık sunar. HEMEN SATIN AL!!
(7)
450,00 TL
Dinner Lady Watermelon Slices 30ML, Karpuz aromalı likit ile farklı tat deneyimleri sunmaya devam ediyoruz. Sende hala denemediysen BU FIRSATI KAÇIRMA!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Apple Sours Salt Likit, ekşi elmanın tatlı bir şekilde dunumudur. Tatlı ve ekşi tatların karışımından hoşlananlar için vazgeçilmez olacaktır. Tükenmeden satın al!
(4)
450,00 TL
Dinner Lady Strawberry Ice Salt Likit 30ML, Çilek ve buz aromalı likit ile farklı tat deneyimleri sunmaya devam ediyoruz. Sende hala denemediysen BU FIRSATI KAÇIRMA!
(15)
450,00 TL
 Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit, en çok satan likitlerden biridir. Limonlu cheesecake tadındadır.
(8)
450,00 TL
Dinner Lady Lychee Ice Salt Likit, liçi meyvesi ve turunçgillerin muhteşem karışımından oluşmaktadır. Serinletici egzotik meyve aroması sizi büyüleyecek. Kaçırmadan hemen satın al!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Gum Salt Likit, sakız aromasında olan inanılmaz lezzetli bir üründür. Markanın en çok satan ürünlerindendir. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!!
450,00 TL
Dinner Lady Black Orange Crush Salt Likit, Portakal aroması ile ultra lezzet. En çok tercih edilenlerde. HEMEN TIKLA GÖZ AT!!
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Trouble Sweets Salt Likit 30ML, Şekerleme tatlarından olan likit sizinde en sevilen tatlarınızdan olabilir. TIKLA VE GÖZ AT!!
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Mango Ice Tea Salt Likit, mango aromalı buzlu çay tadını sizlere sunuyor. Buzlu çay serinletirken mango lezzetiyle de sizleri büyüleyecek. Hemen satın al!
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Trouble Ice Salt Likit, Buz aroması ile dikkat çeken likit farklı tat deneyimleri sunmaya devam ediyor. HADİ SENDE DENE!!
450,00 TL
Dinner Lady Peach Mint Iced Tea Salt Likit, buzlu şeftali çay ve nanenin eşsiz karışımındadır. Serinletici ve mükemmel lezzetteki aromayla son derece memnun kalacaksınız. Hemen...
450,00 TL
Dinner Lady Lemon Iced Tea Salt Likit, limonlu buzlu çay aromasındadır. Serinletici bir içecek içiyormuş gibi hissedeceksiniz. Satın almak için hemen tıklayın!!!
450,00 TL
Dinner Lady Strawberry Bikini Salt Likit, Çileğin harika tadı ile harmanlanmış likit. Farklı tat deneyimleri sunar. SENDE MUTLAKA DENE!
(4)
450,00 TL
Dinner Lady Smooth Tobacco Salt Likit 30ml, Doğal ve pürüzsüz aromaları ile harika yumuşak içim sunar. BU FIRSATI KAÇIRMA!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Cafe Tobacco Salt Likit, kahve aromasında eşi benzeri olmayan bir likittir. Kahve aşıkları için vazgeçemeyecekleri bir ürün olacak. Tükenmeden hemen satın al!!
(5)
450,00 TL
Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit, Farklı bir tütün aroması hazzını merak edenler için tam adresi. Ekstra limon aromalı. HEMEN TIKLA VE SATIN AL!!
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı