Saltica Breeze 600

Saltica Breeze White 600 Watermelon Ice Disposable Vape Bar
Saltica Breeze White 600 Triple Mango Disposable Vape Bar
Saltica Breeze White 600 Strawberry Banana Disposable Vape Bar
Saltica Breeze White 600 Love 99 Zero Nicotine Disposable Vape Bar
Saltica Breeze White 600 Double Apple Disposable Vape Bar
Saltica Breeze White 600 Cotton Candy Disposable Vape Bar
Saltica Breeze White 600 American Tobacco Disposable Vape Bar
Saltica Breeze Watermelon Ice. Karpuzlu dondurma aromasıyla içim sunan pod fresh bir çekim sağlıyor MUTLAKA DENEMELİSİN!
Saltica Breeze Triple Mango. Üçlü mango aromasıyla birleşen pod vazgecilmez bir tad bırakır bu çekime ulaşmak istiyorsan mutlaka dene!
Saltica Breeze Strawberry Raspberry Cherry. Çilek, ahududu ve kiraz aromalarıyla birleşen pod harika bir çekim sağlar sen hala denemdin mi?
Saltica Breeze Pina Colada. Kokteyl tadında pod zarifliği ile de göz kamaştırıyor yumuşak bir çekim sağlayan podu mutlaka denemelisin!
Saltica Breeze 600 Peach Ice Disposable Vape Bar, Şeftali aromalı olan ürün isteklerinizi koşulsuz karşılayacak. HEMEN DENE!
Saltica Breeze 600 Love 99 Disposable Vape Bar, Özel aromalı olan ürün isteklerinizi koşulsuz karşılayacak. HEMEN DENE!
Saltica Breeze Kiwi Passion Fruit Guava. Kivi tutkusu ve guava meyvesini aromalarıyla birleşmiş pod denemeyi unutmayınız!
Saltica Breeze Gummy Bear Disposable Vape Bar, Sakızlı ayı aroması ile yumuşak şeker aroması veren pod sizlerle. MUTLAKA DENE!
Saltica Breeze Double Apple. Elma aromalı pod ve zarif görünümüyle yumuşak bir çekim sağlar elma tadı sevenler için mutlaka deneyiniz!
Saltica Breeze Blueberry Sour Raspberry. Yabanmersini ve ekşi ahududu ile harmanlanmış pod sizlerle harika çekimi denemeyi unutmayınız.
Saltica Breeze Blue Razz Ice. Fresh bir çekim saglayan pod zarifliği ile göz kamaştırıyor sizde hala buz aromalı pod deneyimlemediniz mi?
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı