Saltica Crystal 600

Saltica Crystal Water Melon Ice, Şık tasarımıyla dikkat çeken pod içindeki karpuz aromasıyla vazgeçilmez bir tad sunar. MUTLAKA DENEYİNİZ!
Saltica Cristal Triple Mango 600 Disposable Vape Pen, Mangonun tadını birde böyle denemeye ne dersin. Pod ile birleşerek hem harika görüntü hem de tada sahip olabilirsin. HEMEN...
Saltica Crystal Strawberry Raspberry Cheryy, Bir çekimde üç tad keşfetmeye hazır mısın? Çilek, ahududu ve kiraz şimdi bu pod ile sizlerle. HEMEN DENEYİN!
(1)
Saltica Crystal Pina Colada 600 Disposable Vape Pen, Ananas ve hindistan cevizinin karışımıyla ortaya çıkan bu vazgeçilmez haz pod zarifliği ile birleşti. SEN HALA DENEMEDİN Mİ?
Saltica Crystal Peach Ice 600 Disposable Vape Pen, Pod deneyimiyle içimizi ferahlatan buram buram şeftali tadı almaya hazır mısın? hem zarif görüntü hem fresh bir tad. ŞİMDİ...
Saltica Crystal Love 99 600 Disposable Vape Pen, Özel tatların karışımıyla şekillenmiş pod dış görüntüsüyle etkileyerek mükemmel tada sahiptir bu hafif pod tadını merak...
Saltica Crystal Kiwi Passion Fruit Guava, Kristal tasarımıyla dikkat çeken pod kivi, çarkıfelek ve guava tatları ile vazgeçilmez meyve tadına sahip. MUTLAKA DENE.
Saltica Crystal Gummy Bear 600 Disposable Vape Pen, Ayıcıklı yumuşak şekerleme tadında bir pod çekimi için keşfe hazır mısın? Doğru yerdesin. HEMEN SATIN AL!
Saltica Crystal Gummy Bear, Ayıcıklı yumuşak şekerleme tadında bir pod çekimi için keşfe hazır mısın? Doğru yerdesin. HEMEN SATIN AL!!!
Saltica Crystal Blueberyy Sour Raspberyy 600 Disposable Vape Pen, Yabanmersini ve ekşi ahududu tadlarını pod sayesinde yumuşak çekim tadıyla tatmaya geç kalmayın. HEMEN...
Saltica Crystal Blue Razz Ice 600 Disposable Vape Pen, ince görüntüsüyle dikkat çeken pod birde buz tadıyla birleşince fresh bir çekim sağlar. MUTLAKA DENEYİNİZ!
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı