Uwell Popreel N1 Pod Mod

740,00 TL
Vergi dahil
>Bu ürünü satın aldığınızda 740 puan/7,40 TL toplayacaksınız Bu ürünü satın aldığınızda 740 puan/7,40 TL toplayacaksınız ...
Sepetiniz toplam 740 puana ulaşacak ve 7,40 TL'lik indirim kuponuna dönüştüre bileceksiniz.
>Bu ürünü satın aldığınızda 740 puan/7,40 TL toplayacaksınız Bu ürünü satın aldığınızda 740 puan/7,40 TL toplayacaksınız ...
Sepetiniz toplam 740 puana ulaşacak ve 7,40 TL'lik indirim kuponuna dönüştüre bileceksiniz.
RENK :

Değerlendirme :  

0 Yorum
Stoktaki son ürünler

Uwell POPREEL N1 Pod Mod, POPREEL serisinin ilk ürünüdür.

POPREEL'in amacı, farklı trend tasarım öğelerini öne çıkarmaktır. Moda ve işlevin bir birleşimidir. Ayrıca tüm UWELL ürünleri gibi en iyi lezzetleri sunar.

Sadece 27g ağırlığındadır. Ağırlığını elinde hissetmeyeceksin çünkü bir çakmaktan daha hafif. Pil ve watt gücü mükemmel bir şekilde dengelenmiştir, bu nedenle 520mAh kapasitesindeki pil ile tam şarjın dayanıklılığı tam bir gün sürebilir.

Pro-FOCS teknolojisi, lezzet restorasyonunu geliştirmek için UWELL tarafından kullanılan karmaşık bir işlemdir. Pro-FOCS, buharlama deneyimini optimize eder ve kullanıcıların pod mod cihazlarından en iyi tadı almasını sağlar.

Uwell'deki tasarımcılar göz kamaştırıcı Uwell Popreel N1 Pod Mod meydana getirdiler. Sonuç, 102,2 x 22,1 x 11,5 mm boyutlarında ve 27 g ağırlığında bir pod mod cihazdır. Bu boyutlarla, cebinize koymakta zorluk çekmeyeceksiniz. Hafifliği - bir çakmaktan daha hafiftir. Bunun nedeni yapıldığı malzemelerden kaynaklanmaktadır: PCTG, polikarbonat ve ABS.

Uwell Popreel N1 Pod Mod ayrıca mükemmel tutuş için tasarlanmıştır. Elmas desenli yüzey hoş bir dokunuş sağlar ve parmak izi bırakmaz. Ayrıca mat kaplama ve elmas desen bu bölmeye unutulmaz bir görünüm kazandırıyor.

Uwell Popreel N1 Pod Mod, kullanım kolaylığınına sahip tüm teknik özelliklere sahiptir. Cihazı etkinleştirmek için sadece nefes almanız yeterlidir. Herhangi bir ayar yapmaya gerek yoktur. 

Güç, 10W'ı geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle yeni başlayanlar için idealdir.

Öte yandan pil entegre edilmiş ve 520 mAh değerine ulaşıyor. Bu nedenle, tam şarj bir günlük buharlama için yeterli olacaktır ve bir USB type-C tipi kablo ile yeniden şarj edilmesini sağlar. Tek yapmanız gereken, onu bölmenin altındaki USB bağlantı noktasına takmak. Kullanım sırasında pilin ortasındaki ok şeklindeki LED göstergesi kalan pil seviyesini gösterir.

Kullanımı kolay, dayanıklı ve orta derecede güçlü olan Uwell Popreel N1 Pod Mod, lezzetleri optimize eden bir teknoloji olan pro-FOCS teknolojisine de sahiptir.

2 ml kapasiteli, cihaza güçlü mıknatıslar ile bağlanan ve su geçirmezliği sızıntı riskini sınırlayan kartuştur. Bu kartuş da şeffaftır, böylece ne kadar salt likit kaldığını her zaman görebilirsiniz. Ne zaman doldurulacağını bilmenin daha iyi bir yolu yoktur. 

Hava akışı da mevcuttur ancak ayarlanamaz. Aslında, yan açıklıklar hava girişlerinin MTL çekimi yapmasına izin verir.

Son olarak, bu kartuşa bir coil entegre edilmiştir. 1.2 ohm değerinde bir FeCrAI UN2 Meshed-H'dir.

Popreel serisinin ilk ürünü olan Popreel N1 kiti kullanıcısını, üreticisini de mutlu edecek. Uwell, başarılı bir kariyere aday olan ve en başından beri ait olduğu seriyi umut verici kılan bir elektronik sigara yarattı.

İçindekiler:

1 x Uwell Popreel N1 Pod Mod

1 x Uwell Popreel N1 Pod Mod N1 2 ml 1,2 ohm kartuş

1 x kullanım kılavuzu

Uwell
TB1653
1 Ürünler

Veri Sayfası

Pil Kapasitesi
520 mAh
Kartuş
Var
Tank Kapasitesi
2 ml
Şarj Kablosu Tipi
USB Type-C
Watt
10W
Ohm
1.2Ω
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı